تبلیغات

مقدمه ای بر اختلالات جنسی

۰
مقدمه ای بر اختلالات جنسی

اختلالات جنسی مانند انسان است – که در اشکال، اندازه ها و انواع مختلف هستند.

اختلال جنسی بدین معنی نیست که شما مشکل دار هستید، تنها شما چیزی را تجربه می کنید که در هر زمانی ممکن است

برای هر کسی به طور ناگهانی در هر زمانی از زندگی اش رخ دهد، و می تواند به علت خاصی باشد

و یا اینکه هیچ دلیلی نداشته باشد. در حالی که بسیاری از مشکلاتجنسی می تواند بروی فعالیت های جسمانی تاثیر بگذارد

و یا تغییر ناگهانی در روند زندگی فرد به وجود بیاورد، دلایل بسیاری از اختلالات جنسی به درستی شناخته شده نیستند و درک نمی شوند.

 

زمان نیاز به درمانگر جنسی

خبری خوبی که امروزه وجود دارد، داشتن اختلالات جنسی نگران کننده مانند اختلال نعوظ (ED) یا مشکلی مانند تحریک شدن مشکلات بزرگی نیستند. طیف گسترده ای از درمان ها برای این اختلالات وجود دارد – از درمانهای دارویی گرفته تا روان دررمانی – که می تواند به هر کسی که دارای اختلالات جنسی است کمک کند، مهم نیست که این اختلال و نگرانی چه چیزی باشد.
در حالی که این مقاله را مطالعه می کنید به یاد داشته باشید که مسائل جنسی به صورت زنجیروار و پیوسته وجود دارند. زمانی می تواند این مشکل «اختلالات جنسی» محسوب شود که این مسئله در زندگی فرد ناراحتی و پریشانی به وجود بیاورد، و فرد بخواهد که رفتارهایش را اصلاح کند و یا اینکه مشکل را حل کند. برخی از اختلالات که در زیر به آنها اشاره شده است شامل تمایلات جنسی سالم و طبیعی انسان محسوب نمی شوند. برای مثال اگر شخصی دچار اختلال فیتیشیسم باشد و او با این مسئله مشکلی نداشته باشد (و این مسئله باعث به وجود آمدن مشکلات دیگری در زندگی فرد نمی شود)، پس این مسئله به عنوان یک اختلال محسوب نمی شود.
برای ما در کتابخانه ها کتاب های زیادی وجود دارند که مقالات و اطلاعاتی در رابطه با اختلالات عملکرد جنسی وجود دارد، همانطور که مقالاتی در مورد مسائل جنسی معمول و نگرانی هایی که در رابطه وجود دارد. در زیر علائمی که با اختلالات جنسی همرراه است بیان شده است، و مطالب اضافه ای برای اطلاعات بیشتر در رابطه با مسائل جنسی و رابطه وجود دارد.

+ نوشته شده توسط Yalda در ، ۷ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر